ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

ΕΝΑΡΞΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ 42959 - ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

ΕΝΑΡΞΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ 42959 -  ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

Η έναρξη διδασκαλίας του μαθήματος θα γίνει διαδικτυακά την Πέμπτη 14 Μαρτίου 2024 στις 15:00.

Το μάθημα έχει σεμιναριακό χαρακτήρα. Η παρακολούθηση κρίνεται απαραίτητη και η εξέταση – αξιολόγηση του μαθήματος γίνεται με την κατάθεση Φακέλου Συνέντευξης. Η επιλογή θέματος «εργασίας» γίνεται σε συνεργασία με τον διδάσκοντα (το αργότερο μέχρι 04/04/2024).

Όσες/οι φοιτήτριες/τές επιθυμούν να το παρακολουθήσουν θα πρέπει να εγγραφούν στο η-Τάξη του μαθήματος και να συνδεθούν στην πλατφόρμα Webex με τον σχετικό σύνδεσμο που θα αναρτηθεί στις Ανακοινώσεις του μαθήματος.

* Τα μαθήματα θα διεξάγονται κάθε Πέμπτη 15:00-18:00 – Η αίθουσα θα ανακοινωθεί προσεχώς.

** Η επιλογή θέματος εργασίας οδηγεί στην οριστικοποίηση της εγγραφής των φοιτητών/τριών – με τα στοιχεία του φοιτητικού λογαριασμού τους – στο η-Τάξη του μαθήματος (https://eclass.uoa.gr/courses/PSPA282/). Στην ηλεκτρονική σελίδα του μαθήματος (URL) οι φοιτήτριες/τές μπορούν να βρουν πρόσθετες πληροφορίες και σχετικά έγγραφα για τις ανάγκες του μαθήματος.

*** Όσες/οι φοιτήτριες/τές επιλέξουν το μάθημα θα πρέπει να το δηλώσουν στην πλατφόρμα mystudies.