ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΕΔΔ

Λειτουργία Γραμματείας Τμήματος ΠΕΔΔ

Η Γραμματεία του Τμήματος, στο πλαίσιο της ανάγκης περιορισμού της διασποράς του κορωναϊού, εξυπηρετεί το κοινό με 3 τρόπους κατά σειρά προτεραιότητας:

1. Ηλεκτρονικά στο secr[at]pspa.uoa[dot]gr με την επισύναψη της φοιτητικής ή αστυνομικής ταυτότητας. ΠΡΟΣΟΧΗ: στο aheimaras[at]pspa.uoa[dot]gr αποκλειστικά για βεβαιώσεις φοίτησης,αναλυτικές βαθμολογίες, αντίγραφα πτυχίων,βεβαιώσεις συνταξιοδότησης, καθώς και γνησιότητες πτυχίων (μόνο για φορείς του Δημοσίου), πάντα με την επισύναψη της φοιτητικής ή αστυνομικής ταυτότητας.
  2. Τηλεφωνικά Δευτέρα έως Παρασκευή 11:00-13:00 για περιπτώσεις όπου δεν καθίσταται εφικτή η δυνατότητα επικοινωνίας μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
  3. Κατόπιν προγραμματισμένου ραντεβού στην εξαιρετική περίπτωση που δεν δύναται να ικανοποιηθεί το αίτημα ηλεκτρονικά ή τηλεφωνικά.

Γραμματέας

Χριστίνα Γεωργιάδου

τηλέφωνο

τηλέφωνα Γραμματείας