Ημερομηνία ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ πτυχιούχων εξεταστικής περιόδου Ιουνίου 2017

Η ορκωμοσία των πτυχιούχων της εξεταστικής περιόδου Ιουνίου 2017 θα πραγματοποιηθεί τη Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017:

* Α - Λ ώρα 13:00 (προσοχή: ώρα προσέλευσης φοιτητών 12:00 και επισκεπτών 12:45)

* Μ - Ω ώρα 14:30 (προσοχή: ώρα προσέλευσης φοιτητών 13:30 και επισκεπτών 14:15)

στην Αίθουσα Τελετών του Πανεπιστημίου Αθηνών (Προπύλαια-Κεντρικό Κτήριο – Πανεπιστημίου 30).

Θα ακολουθήσει αλφαβητικός κατάλογος φοιτητών/τριών που θα ορκιστούν, βάσει των αιτήσεων ορκωμοσίας που θα υποβληθούν στη Γραμματεία.

ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ: οι φοιτητές που θα ορκιστούν στο εξωτερικό παρακαλούνται να στείλουν στο gastraka[at]pspa.uoa[dot]gr το τηλέφωνο και το φαξ της Πρεσβείας ή του Προξενείου που υπάρχει κοντά τους, προκειμένου να ορκιστούν εκεί.

ΠΡΟΣΟΧΗ:

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι να προσέλθουν στη Γραμματεία του Τμήματος (Θεμιστοκλέους 6 & Γαμβέτα, 1ος όροφος) την Δευτέρα 30 Οκτωβρίου 2017, ώρα 10:00 – 13:00 για την παραλαβή της καθομολόγησης. Η παραλαβή της καθομολόγησης είναι υποχρεωτική (μπορεί να παραληφθεί και από άλλον χωρίς εξουσιοδότηση). Οι φοιτητές που βρίσκονται εκτός Αθηνών και ΔΕΝ έρθουν νωρίτερα στην Αθήνα μπορούν κατ’ εξαίρεση να παραλάβουν την καθομολόγηση μετά την ορκωμοσία τους από την Γραμματεία.

Βρείτε εδώ έγγραφο οδηγιών για την Τελετή Ορκωμοσίας.

Εφιστούμε την προσοχή ως προς την αναγκαιότητα επίδειξης αστυνομικής ταυτότητας για την παραλαβή της τηβέννου.

Αθήνα, 14-09-2017

ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ