20.09.2021

Εξέταση του μαθήματος 42638Θ - ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ II

Ανακοινώνεται ότι ενόψει της εξέτασης του μαθήματος «Διοικητικό Δίκαιο ΙΙ» έχει πραγματοποιηθεί εκκαθάριση των χρηστών της η-τάξης του, όπου παρέμειναν μόνο όσοι/ες δικαιούνται συμμετοχή στην εξέταση. Καλούνται όλοι/ες οι ενδιαφερόμενοι/ες να ελέγξουν την εγγραφή τους. Λήξη προθεσμίας εγγραφής στην η-τάξη για όσους/ες δικαιούνται να εξεταστούν και δεν έχουν εγγραφεί: Πέμπτη 23 Σεπτεμβρίου 2021 και ώρα 14:00.

Ανακοινώνεται ότι την Παρασκευή 24 Σεπτεμβρίου 2021 και ώρα 15:00 θα αποσταλούν μέσω η-τάξης οι ερωτήσεις της εξέτασης. Οι ερωτήσεις θα είναι πολλαπλής επιλογής.

Οι απαντήσεις πρέπει να αποσταλούν εντός 45 λεπτών, δηλ. έως 15:45 (της ίδιας ημέρας).

Η απάντηση του/της φοιτητή/τριας πρέπει να συμβαδίζει με τους εξής κανόνες:

• να είναι reply (και όχι reply all) του ληφθέντος στις 15:00 η ώρα e-mail, του οποίου το περιεχόμενο να μην σβήνεται.
  • να είναι κείμενο (εντός του απαντητικού e-mail) με copy paste των ερωτήσεων/απαντήσεων όπου θα έχει μείνει ΜΟΝΟ η ορθή κατά τη γνώμη του/της φοιτητή/τριας απάντηση, ενώ οι υπόλοιπες θα έχουν σβηστεί. Σημειώνεται ότι οι ερωτήσεις/απαντήσεις πρέπει να είναι ολογράφως και όχι μόνο αριθμούς/γράμματα.

Απαντήσεις με συνημμένο έγγραφο ΔΕΝ λαμβάνονται υπόψη.

Απαντήσεις προερχόμενες από ηλεκτρονική διεύθυνση διαφορετική από τη δηλωθείσα στην η-τάξη ΔΕΝ λαμβάνονται υπόψη.

Οι απαντήσεις απαραιτήτως πρέπει να ξεκινούν με το ονοματεπώνυμο και τον αριθμό μητρώου του/της φοιτητή/τριας.

Καλή επιτυχία!

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γ. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΗΣ